מרכז מידע

 

עיצוב הבית מורכב ממשימות רבות, ופעמים רבות כולל לא מעט החלטות חשובות ואף גורליות. כך, לעיתים בחירה בחומר בסיסי אחד לעיצוב הכללי עשויה להכריע את המראה של כל השטח המטבח, שמצידו מכתיב את מצב הרוח לבית כולו.

 

עיצוב בתים בימינו מרשה לעצמו לשלב מספר גדול של חומרים בבנייה ולכן אפשר למצוא את השילובים המעניינים של ריצוף לבית מחומרים לא שגרתיים, או כאלה שחזרו לאופנה.

פרקטים הם דבר פופולארי ביותר כאשר מדובר בעיצוב הרצפות בבית, בעיצוב קירות שונים ועוד. רבים בוחרים ברצפה העשויה מפרקט. הפרקטים מעניקים אווירה כפרית וייחודית בכל בית. לרוב, הפרקטים יהיו עשויים מסוגי עץ שונים אשר יגיעו בגוונים שונים, בגודל התואם למשטח אותו הם אמורים לכסות. אך מלבד הפרקטים הסטנדרטיים העשויים עץ, כיום ישנם גם פרקטיים איכותיים וייחודיים לא פחות מהפרקטיים הללו הקרויים: פרקטים למינציה.

בבואכם לעצב את ביתכם החדש, אתם בוודאי מעוניינים לבחור חומרי גלם משובחים, שייתנו את הוויזואליות הרצויה לכל חלקי הבית, ובנוסף כמובן ישמרו על איכותם וטיבם לאורך זמן.

 

כאשר מדובר במקלחת ובמטבח ישנם כלים דומיננטיים וחשובים המצויים בהם הקרויים כלים סניטרים. כלים סניטרים הם כל הכלים והריהוט הקשורים אל חדרי האמבטיה והמטבח, אשר משמשים לצורך שטיפה, ניקיון, ניקוז ואחסון. לדוגמא: אסלות, ניאגרות, ברזים, כיורים ועוד.

כאשר אנו מדברים על דלתות, המחשבה הראשונה שעולה בכולנו היא על דלתות הכניסה לבית, שצריכות להיות מוגנות, בטיחותיות ועמידות בפני פריצות. אך בפועל, חשוב מאוד לחשוב גם על המאפיינים השונים של דלתות פנים, משום שיש להן תפקיד חשוב מאוד ביצירת אווירה אחידה ואיכותית בבית.

עיצוב המטבח הוא עניין חשוב, במיוחד עבור אנשים הרואים במטבח שלהם את אחד החדרים החשובים בבית. מדובר במקום שהוא מרכז ההתרחשות היום-יומית ומשמש את כל דיירי הבית באופן שוטף.

אחד מהפריטים בהם אנחנו משתמשים כל יום בביתנו הוא הכיור. כיורי מטבח או כיור אמבטיה צריך להיות במיקום הנכון ובגודל הנכון, ולפני שאנחנו ניגשים לבחור כיור עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים שיחסכו לנו זמן וכסף בהמשך.

בריקים הם סוג עיצוב מודרני שמשדרג כל קיר בבית. הבריקים גורמים לעיצוב של הקיר הפנימי של הבית לקבל מראה של קיר לבנים מעוצב. החדר מקבל אווירה שונה לחלוטין ומשדרג את עיצוב הבית באופן משמעותי. ניתן לשלב בריקים על קיר שלם או על חלק מהקיר, לסדר אותם בצורות לפי בחירתכם, בצבע אחיד או מגוון, ומומלץ לשלב אותם במטבח או בסלון.

התקנה של אביזרים חדשים באמבטיה זהו הליך שעשוי להיות פשוט ונעים באותה המידה כמו מורכב וארוך. פעמים רבות הקושי נובע מחוסר הבנה של הסוגים של מתקני היגיינה בסיסיים.

האמבטיה מהווה את אחד המקומות החשובים ביותר לאיכות החיים שלנו – שם אנו מעבירים זמן איכות עם עצמנו, מבצעים הליכי התנקות שבחברות עתיקות נחשבו לטקסיים ביותר. לכן, איבזור נכון של האמבטיה מהווה ערבות לכך שהזמן תעבירו בו יהיה נעים ביותר. ארונות לאמבטיה משחקים בכך תקפיד הרבה יותר חשוב ממה שנראה במבט ראשון.

חדר האמבטיה בכל בית, הינו חדר ייחודי. בתהליך עיצוב בית, כאשר מגיעים לעיצוב חדר האמבטיה, כל אדם שואף לעצב את חדר האמבטיה שלו באופן שבו הוא יוכל להתפנק בו בסופו של יום ארוך ותובעני באמבטיה מפנקת, ריחנית ונעימה. 

קרמיקה חוזרת בשנים האחרונות לעיצוב הבתים והחוץ והיא יפה ומגוונת מתמיד.

יצירת פתרונות נוחים למקלחת מפנקת זהו חלק משמעותי וחשוב ביותר בכל הליך בנייה של חדר האמבטיה המושלם בשבילכם. מקלחון הוא כמובן חלק בלתי נפרד מתהליך זה.