חדר האמבטיה בכל בית, הינו חדר ייחודי. בתהליך עיצוב בית, כאשר מגיעים לעיצוב חדר האמבטיה, כל אדם שואף לעצב את חדר האמבטיה שלו באופן שבו הוא יוכל להתפנק בו בסופו של יום ארוך ותובעני באמבטיה מפנקת, ריחנית ונעימה. 

כיום, ישנם מגוון סוגי עיצובים לחדר האמבטיה ומגוון סוגי אמבטיות שניתן לשלב בחדר האמבטיה. כדאי להכיר את כל האפשרויות לאמבטיות ורק לאחר מכן לבחור את האמבטיה הרלוונטית עבורכם בהתאם לאופן שבו אתם מעוניינים שחדר האמבטיה שלכם יראה.


סוגי אמבטיות

כיום ישנן אמבטיות דומיננטיות ומיוחדות הקרויות: אמבטיות פרי סטנד. אמבטיית פרי סטנד היא אמבטיה מפנקת העומדת בפני עצמה על רגלי אלומיניום בחלל חדר האמבטיה. אמבטיה מעין זו מעניקה לחדר יוקרה וייחודיות ומאפשרת לחדר האמבטיה להיות החדר המפנק ביותר בבית. כמובן שמלבד אמבטיה שכזו, ישנן עוד אמבטיות מעוצבות ומפנקות: כך למשל אמבטיות גקוזי הן אמבטיות אשר משדרגות לחלוטין את החדר. אמבטיית ג'קוזי היא אמבטיה המשלבת בתוכה גם פונקציות של ג'קוזי והרי ידוע שכל אדם אוהב להירגע ולהתפנק בג'קוזי איכותי. מלבד זאת ישנן מגוון אמבטיות מעוצבות מסוג אמבטיות פינתיות, אשר מעניקות מראה מעוצב, מסודר ואסטטי לחדר האמבטיה.
כיצד לבחור את סוג האמבטיה
חשוב מאוד לבחור את סוג האמבטיה בהתאם לאופי חדר האמבטיה בביתכם, לעיצוב החדר וכמובן לטיב ואיכות החומרים. ניתן להתרשם כיום ממגוון אמבטיות שונות בדגמים שונים ואיכויות שונות. כדאי להחליט ראשית כל לאיזה סוג אמבטיה אתם יותר מתחברים ולאחר מכן לבדוק את הדגמים המוצעים העשויים מהחומרים השונים, בצבעים ועיצובים שונים.
אין ספם שחדר האמבטיה הוא חדר מפנק ואיכותי אם יודעים לעצב אותו בצורה נכונה ולבחור את האמבטיה אשר תסב לכל אחד את מרב ההנאה מהשימוש בה.