יצירת פתרונות נוחים למקלחת מפנקת זהו חלק משמעותי וחשוב ביותר בכל הליך בנייה של חדר האמבטיה המושלם בשבילכם. מקלחון הוא כמובן חלק בלתי נפרד מתהליך זה. 

מקלחונים לפי מידה עשויים להיות פיתרון מתאים לכל הדעות, אך במקרים מסוימים כדאי לפנות לפיתרונות ספציפיים יותר. בכל אופו, תמיד מומלץ לפנות לגורמים מקצועיים שיסייעו לכם בקבלת ההחלטות הנכונות והנבונות ביותר.


מקלחון פינתי ומאפייניו
מקלחון פינתי הוא סוג המשטח לביצוע הליכי ניקוי הממוקם בפינות שונות באמבטיה. מדובר בדרך כלל בפיתרון המתאים לחדרים יחסית קטנים, על מנת ליצור ניצול מיטבי של השטח – מיקום מקלחון פינתי 90 * 90 יאפשר לשמור את שאר השטח לפיזור המרכיבים הנוספי: כיור, ארונות, אביזרי כביסה וכו\'. מקלחון פינתי עשוי להתאים לרוב האמבטיות בדירות של העולם המודרני והעדכני.


מקלחון חזית והבדליו השונים
מקלחון חזית, לעומת המקלחון הפינתי, מאפשר לנצל את השטח בצורה יותר אסתטית ומעוצבת, כאשר הצורך למקם את המקלחון דווקא בפינה נעלם. במקרים אלה ניתן לבחור במקלחונים בעלי שתי דלתות נפתחות, לעשות מקלחון גדול יותר על בסיס ההיצע של מקלחונים לפי מידה ועוד. מקלחונים המותאמים אישית לגודל של האמבטיה שלכם מהווים את הפיתרון המתאים ביותר, המאפשר ליצור את האווירה הדרושה לכם ללא קושי.


התקנה של מקלחונים מתאימים לחדר האמבטיה שלכם
כאמור, התאנה של כל מקלחון נעשית על פי המידות הספציפיות של חדר האמבטיה ועל פי המאפיינים הכלליים של הבית ורצונות המתגוררים בו. התקונה של מקלחונים שנעשית ברמה גבוהה מבטיחה שימוש יעיל ביותר לאורך זמן. בנוסף, חברה מקצועית תאפשר לא רק לבחור את האביזרים האיכותיים ביותר, אלא גם לעשות זאת ברמה הגבוהה ביותר, תוך תמיכה טכנית לכל אורך התהליך וגם אחריו.