האמבטיה מהווה את אחד המקומות החשובים ביותר לאיכות החיים שלנו – שם אנו מעבירים זמן איכות עם עצמנו, מבצעים הליכי התנקות שבחברות עתיקות נחשבו לטקסיים ביותר. לכן, איבזור נכון של האמבטיה מהווה ערבות לכך שהזמן תעבירו בו יהיה נעים ביותר. ארונות לאמבטיה משחקים בכך תקפיד הרבה יותר חשוב ממה שנראה במבט ראשון.

 


החשיבות של ארונות לחדר אמבטיה
מקומות אחסון חשובים מאוד בכל רחבי הבית, אך כאשר מדובר בחדר האמבטיה, כדאי להקדיש לעניין תשומת לב נוספת, משום שהשימוש במקומות אחסון אלה נעשה ברמה שונה לגמרי. למשל, בהנחה שאתם יוצאים מהמקלחת ומעוניינים להוציא מגבת ששכחתם להוציא מראש – חשוב שהארונות יהיו נגישים, קלים לפתיחה וכן עמידים בפני הלחות הרבה שתמיד קיימת בחדרי האמבטיה.


כיצד בוחרים ארון לאמבטיה?
בין אם אתם רוצים למקם ארון קטן על מנת להחזיק בו את מלאי מוצרי ההיגיינה האישית והקוסמטיקה בלבד, או ארונות גדולים שבהם יהיו כל המגבות, החלוקים ואף מחבואים לפינוקים נוספים לשעות הארוכות שתרצו להעביר בחדר האמבטיה, הבחירה של ארונות לחדרי אמבטיה משחקת תפקיד חשוב מאוד גם בעיצוב החדר, וגם במימוש הרעיון הזה. הארון צריך להתאים גם לרעיון, וגם להיבט הפרקטי, לכן יש לבחור בחומרים שלא יתקלפו או יתנפחו, וגם שיעניקו מראה מרשים – לדוגמא, שיש, פורמאייקה וכו'.


לכמה זמן יתאים הארון שלכם?
כמו בכל תחום אחר, גם בעיצוב חדרי אמבטיה יש טרנדים שלא תמיד משתמרים לזמן ארוך. לכן כדאי לבחור ארונות לאמבטיה שיתפקדו לאורך שנים ארוכות, יישמרו על מרא ניטרלי יחסית ובאופן כללי – יתאימו לכם ברמת הצבע, הקיבולת, צורת הידיות (או דלתות ההזזה, לחילופין) ועוד. בהנחה שבחרתם את המוצר שלכם בקפידה ועשיתם זאת תוך מחשבה לעתיד, סביר להניח שהמוצר הנבחר ישרת אתכם נאמנה.