התקנה של אביזרים חדשים באמבטיה זהו הליך שעשוי להיות פשוט ונעים באותה המידה כמו מורכב וארוך. פעמים רבות הקושי נובע מחוסר הבנה של הסוגים של מתקני היגיינה בסיסיים.

כך, כאשר ניגשים לאיבזור של חדר האמבטיה, יש לשים לב למספר פריטים חשובים שמשפיעים על תהליך הרכבה וייצור המראה הכללי והפרקטי של חדר האמבטיה וכן מהווים בחירה חשובה שיש לעשות בתהליך זה.


אסלות תלויות ומאפייניהם
המאפיין העיקרי של אסלות תלויות הוא שהן, כשמן הן – תלויות. כלומר, הן צמודות לקיר בצורה שבחלק החיצוני אנו רואים אך ורק מעין "קערה" שעליה מתיישבים, ללא חלק תחתון שמתחבר לביוב. אסלות תלויות מובילות את המים לתוך הצנרת שבקיר. הרכבה של אסלות תלויות דורשת הקפדה על חיבור נכון וחיזוק הולם של הקיר ו\או האריחים על מנת ליצור תוצר עמיד לאורך זמן.


אסלות מונובלוק – הקלאסיקה המוכרת
בעוד שלאסלות תלויות יש את הקסם והייחודיות שאנו לא תמיד רואים בחיי היומיום, רובנו התרגלנו לראות דווקא את הסוג של אסלות מונובלוק, שבהן המים יורדים כלפי מטה באמצעות תרכובת הכוללת גם את אזור הישיבה, וגם את החיבור הישיר לקווי המים בבניין. פעמים רבות מדובר במוצר יותר נגיש ופשוט מבחינה עיצובית. עם זאת, תמיד כדאי להתייעץ עם המומחה לתחום האינסטלציה על מנת לעשות את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.


הפרטים הקטני של מיכלי הדחה
האלמנט המשלים של אסלות הוא כמובן מיכל ההדחה. מיכלי הדחה לא עברו שינויים רבים, אך ניתן לראות שיפור משמעותי בקלות השימוש בהם, כגון כפתורים עמידים ואסתטיים במקום ידיות פלסטיק שבירות ולא נעימות לעין, מיכלי הדחה עשויים לקבל מראה יותר אסתטי עם אסלות תלויות שבהן ההיכל עשוי להיות חבוי גם הוא בתוך הקיר ולא לפגוע ברצף של הקיר ובמראה של חדר השירותים.