אחד מהפריטים בהם אנחנו משתמשים כל יום בביתנו הוא הכיור. כיורי מטבח או כיור אמבטיה צריך להיות במיקום הנכון ובגודל הנכון, ולפני שאנחנו ניגשים לבחור כיור עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים שיחסכו לנו זמן וכסף בהמשך.


הכיור הנכון ביותר
על מנת להגיע לגודל גדול ככל שניתן, מומלץ למדוד את רוחב הארון שמתחת לכיור. לפי גודל הארון, נוכל להעריך את גודל הכיור שנוכל להתקין. לאחר שמדדתם, תוכלו לגבש דעה מוצקה יותר, ותקבלו מושג לגבי איזה גודל של כיור תוכלו להתקין בחדר המבוקש.


כיורים למטבח
כשמדובר על כיור למטבח, חשוב לקחת בחשבון את איזור ייבוש הכלים. במידה והחלטתם על משטח לייבוש כלים, מומלץ להחליט על מיקום שממנו ניתן לנקז את המים לכיור, כך שתוכלו לשמור על ניקיון שוטף. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של כיורי מטבח בעלי שתי קערות או יותר. כיורי מטבח מהסוג הזה משמשים בעיקר שומרי כשרות, אך יכולים להתאים גם לאלו המחפשים פתרון לבישול אפקטיבי ומהיר יותר, שמאפשר חלוקת משימות וארגון תוך כדי בישול. אחרי שבחרתם את סוג הכיור המתאים לכם ביותר, דאגו לשמור על עיצוב נקי שמשתלב עם שאר העיצוב של הבית.


כיורים לאמבטיה
כשבוחרים כיור לאמבטיה חשוב לבחור כיור שעשוי מחומר שמתאים לחדר שמתמלא באדים. האמבטיה היא האזור בו אנחנו רוצים להרגיש הכי נקיים, ולכן, מומלץ לבחור כיור וברז שעשויים מחומרים שקל לנקות אותם, הרי שאנחנו לא רוצים להתעסק עם עובש מרטיבות, במיוחד לא בחדר האמבטיה. רצוי למקם את כיור האמבטיה מתחת למראה, שכן רוב ההתעסקות שלנו עם כיור האמבטיה באה ביחד עם הסתכלות במראה. לבסוף, בחרו בעיצוב נקי, שמתאים לאווירת האמבטיה, וכמובן שמתאים לאווירת הבית שלכם.