פרקטים הם דבר פופולארי ביותר כאשר מדובר בעיצוב הרצפות בבית, בעיצוב קירות שונים ועוד. רבים בוחרים ברצפה העשויה מפרקט. הפרקטים מעניקים אווירה כפרית וייחודית בכל בית. לרוב, הפרקטים יהיו עשויים מסוגי עץ שונים אשר יגיעו בגוונים שונים, בגודל התואם למשטח אותו הם אמורים לכסות. אך מלבד הפרקטים הסטנדרטיים העשויים עץ, כיום ישנם גם פרקטיים איכותיים וייחודיים לא פחות מהפרקטיים הללו הקרויים: פרקטים למינציה.

 


מהם פרקטים למינציה
כאשר מדובר על פרקטים לבית, לרוב אוטומטית אנשים חושבים על הכיוון של פרקטים העשויים מסוגי עץ שונים. אולם, כיום, מלבד הפרקטים מהעץ ישנם פרקטים הקרויים פרקטים למינציה. פרקטים למינציה הנם לוחות העשויים מחומר HDF. על הלוחות הלו, מודבקים תמונות של עץ. מכיוון שהפרקט לא באמת עשוי מעץ אלא רק מודבקת עליו תמונה של סוגי עצים שונים, ניתן לקבל את הפרקטיים הללו במגוון סוגים של צבעים ודגמים. לפרקטים למינציה ישנתם יתרונות רבים. מדובר על לוחות חזקים ועמידים, אשר ניתן לקבל אותם בכל גוון הרצוי לכם. הלוחות הללו יעניקו לכל חדר בביתכם ולכל משטח את המראה המדויק בו אתם מעוניינים עבורו.


מדוע לבחור בפרקטים לבית?
אם אתם שואלים את עצמכם מדוע לבחור דווקא בפרקטים לבית, הרי שפרקטים מעניקים לכל משטח אותו הם מכסים את המראה הטוב ביותר. ניתן לכסות באמצעות פרקטים מרצפות אשר לא נראות טוב ולהעניק בבת אחת מראה ייחודי, איכותי וטוב למשטח. הפרקטים מעניקים לכל בית אווירה כפרית, מיוחדת, חמימה ונעימה, כיום ניתן לשדרג כל משטח נתון באמצעות פרקטים.חשוב לבחור את הפרקטים בצורה נכונה, מחברה אשר ידועה באיכות הפרקטים אותם היא מוכרת. ישנם מספר סוגי פרקטים מלבד פרקט הלמינציה כגון: פרקט תלת שכבתי ועוד וכדאי לבחור את הפרקט הרלוונטי לכם באופן הטוב והמתאים לכם ביותר.
כיום, לא מעט אנשים אשר עוסקים בעיצוב ביתם, בוחרים דווקא בפרקטים לצורך חיפוי רצפות, קירות ועוד.