עיצוב הבית מורכב ממשימות רבות, ופעמים רבות כולל לא מעט החלטות חשובות ואף גורליות. כך, לעיתים בחירה בחומר בסיסי אחד לעיצוב הכללי עשויה להכריע את המראה של כל השטח המטבח, שמצידו מכתיב את מצב הרוח לבית כולו.


מדוע עיצוב שיש למטבח הוא חשוב כל כך?
בחירה בחומר בסיס איכותי לשיש שלכם הינו שלב חיוני בעיצוב החלל המטבח. האבן הנבחרת משמשת לרוב לא רק עיצוב השיש, אלא גם עבור כל הארונות. שיש אבן קיסר הוא חומר מיוחד המורכב מגרגירים של קוורץ שמקורם טבעי לצד פיגמנטים מלאכותיים ופוליאסטר. השילוב בין כל היתרונות של קוורץ עמיד וטבעי ושל החומרים הסינטטיים המעניקים גמישות ויכולות עיצוביות משמעותיות ביותר מעניק את הפיתרון המעולה למטבחים מכל הסוגים. אבן קיסר זה מסוגי השיש היקרים יחסית, לכן כדאי מאוד לבחור את העיצוב בקפידה מתוך חשיבה לטווח ארוך, וכן לטפל בו בהתאם.


פיתרונות עיצוביים שונים עם אבן קיסר
שיש אבן הקיסר מאפשר ליצור פיתרונות מעולים הן בתור שיש למטבח ובתור ציפויים נקודתיים. כאמור, הגמישות שלו היא שמקנה את כל היתרונות האלה. על מנת ליצור את הפיתרונות האיכותיים ביותר עבור המטבח שלכם. השיש מהווה את הדרך המושלמת ליצור מקום עבודה נוח במטבח, לצד פיתרון עיצובי אחיד המעניק מראה יוקרתי.


צבעים וגימורים
שיש אבן הקיסר מאפשר ליצור שיש למטבח במגוון צבעים, החל מצבע בהיר ונקי ועד לכהה ביותר. כמו כן, ניתן לבחור בגימור מסוגים שונים – תיחום טבעי של השיש, או מובלט על מנת לסייע בתהליך הבישול. ראוי לציין ששיש דורש טיפוח מצד בעליו, שימוש בחומרי ניקוי מתאימים, הימנעות משפשוף על ידי סכין או כל פריט חד אחר. למרות שמדובר בחומר עמיד – הוא בכל זאת דורש התנהלות תקינה.